Як це працює

Прості кроки роботи з платформою

01

Додайте метадані опису ваших видань

Опишіть всі ваші видання за допомогою формату ONIX, вкажіть рекомендовану для дистриб'юторів ціну продажу

02

Завантажте файли електронних книг

Додайте електронні книги, які при продажі будуть автоматично захищені водяними знаками унікальними для кожної транзакції

03

Контролюйте роботу з дистриб'юторами

Надавайте спеціальні умови для окремих дистриб'юторів, контролюйте продаж е-книг, робіть маркетингові розсилки партнерам

Важливі запитання та відповіді

Ні, платформа Elibri тільки надає інструменти видавництвам для розміщення переліку їхніх видань та електронних файлів, а для дистриб'юторів для отримання цих описів та електронних файлів, що будуть захищені водяними знаками. До Elibri не мають доступу кінцеві користувачі, які безпосередньо купують книги.

Рекомендовану вартість як друкованих так і електронних видань визначає виключно видавництво. Згідно цієї вартості відбуваються всі подальші взаєморозрахунки. Видавництво може для окремих своїх партнерів вказати спеціальні умови та акції.

Ні, всі права на файли залишаються за видавництвом. Видавництво самостійно вирішує, через яких дистриб'юторів воно хоче продавати свої книги. Але саме завдяки тому, що всі електронні файли проходять виключно через Elibri та з додаванням водяних знаків, видавництво отримує повний контроль за всіма продажами своїх електронних книг.

Розпочніть використовувати переваги платформи Elibri

Ми пропонуємо вигідні умови для видавництв. Сучасне та комплексне рішення підвищить ефективність та прибутковість вашої роботи. Напишіть нам, і наші фахівці зв'яжуться з Вами, щоб розпочати співпрацю.

Розпочати
Thumb