Переваги продажу електронних видань

  • Безмежний тираж
  • Миттєва доставка
  • Відсутність логістичних витрат

Хочу EPUB

Продаж електронних книг є повністю автоматизованим процесом. Миттєва доставка в будь-який куточок світу без жодних додаткових витрат та в режимі 24/7 сприяє розширенню кола потенційних покупців.

Мінімальні витрати на створення електронних книг та відсутність обмеження друкованого тиражу дозволяє отримувати максимальні прибутки, які ви можете спрямувати на розширення власного асортименту видань.

Продаж електронних книг через Elibri

Платформа Elibri надає можливість видавництвам безпечно продавати електронні книги в Інтернеті завдяки захисту кожного примірника унікальними цифровими водяними знаками. Але для продажу електронних книг, їх потрібно спершу створити.

Для електронних книг - це є формати EPUB (версії 2 та 3), MOBI та PDF.
Для аудіокниг - формат MP3.

Вартість дуже залежатиме від багатьох чинників, наприклад: вхідний формат файлу, складність макетування, структури, внутрішніх посилань, кількості ілюстрацій тощо. Орієнтовна вартість створення EPUB становить 2800 грн.
Ми пропонуємо видавництвам відтермінування оплати за створені нами електронні книги у форматах EPUB та MOBI з поступовою виплатою вартості робіт за рахунок майбутніх продажів електронних видань.
Ви можете продавати е-книги без початкових затрат.

Створити EPUB можна з багатьох форматів вхідних файлів. Найзручніше - з Adobe InDesign, але також це може бути Microsoft Word, Google Docs, PDF тощо. Зауважимо, що якість та складність макету вхідного файлу може суттєво впливати на вартість створення кореткного та оптимізованого EPUB. В момент завантаження EPUB у платформу Elibri відбувається автоматична валідація (перевірка на відповідність стандарту). Якщо файл містить помилки, він буде відхилений.