Продаж лише захищених EPUB, MOBI, PDF та MP3

  • Унікальні цифрові водяні знаки для кожної транзакції
  • Автоматизація процесу

Почати продавати

Платформа Elibri захищає ваші примірники електронних книг цифровими водяними знаками для кожної окремої транзакції (купівлі), що може допомогти в ідентифікації користувача в разі порушення авторських прав.

В режимі реального часу ви можете отримати інформацію про продаж дистриб'юторами усіх ваших електронних книг. Система надає всю необхідну інформацію для аналізу динаміки та тенденцій продажів ваших е-книг.

Продаж електронних книг через платформу Elibri

Продаж електронних книг є дуже ефективним способом розповсюдження своїх видань з цілого ряду причин, зокрема:

  • немає обмежень по тиражу
  • немає зайвих витрат на логістику з доставки паперових примірників
  • продаж відбувається онлайн у будь-який куточок світу у режимі 24/7

Що стримує продаж електронних книг

Найбільшою проблемою, яка стримує активніший розвиток цього ринку, є піратство. Часто люди, на жаль, купуючи примірник викладають його в безкоштовному онлайн доступі (сайти, Телеграм-канали тощо) порушуючи таким чином авторські права, та наносячи збитки власникам файлу. Файли електронних книг зараз продаються без жодного захисту, що утруднює можливість відслідковування таких зловмисників.

Іншим аспектом є брак контролю рівня продажу електронних книг. Якщо для паперових примірників ви точно знаєте, скільки було продано кожним з дистриб’юторів, то для електронних версій це є лише на довірі.

Що пропонує Elibri для ефективного продажу електронних книг

Платформа Elibri вирішує обидві вищезгадані проблеми.

По перше, при продажі електронних книг через Elibri кожен примірник отримує захист за допомогою спеціальних водяних знаків, вичистити який є складним завданням. В разі порушення авторських прав ви можете відслідкувати конкретну транзакцію, по якій було куплено книгу, а отже й вирахувати зловмисника.

По друге, оскільки кожна транзакція купівлі реєструється в Elibri, то ви в режимі реального часу будете бачити всі 100% покупок через кожного з дистриб’юторів, а отже й отримувати повну оплату за ваші книги згідно погодженої вами вартості цих примірників.

В момент отримання повідомлення від дистриб'ютора про підтвердження факту купівлі примірника система автоматично додає цифрові водяні знаки в примірник електронної книги. Для кожної транзакції цей водяний знак є унікальним.

Немає абсолютно надійних систем захисту, і цілком можливо, що знайдеться фахівець, який зможе очистити електронну книгу від водяних знаків. Elibri використовує цілий ряд різних алгоритмів маркування (нанесення водяних знаків), що суттєво ускладнює процес видалення захисту. Тривалість та вартість цієї роботи стають економічно невигідними для зловмисників.

Перевірити прозорість роботи системи дуже прсто: здійсніть покупку свого електронного видання через інтернет магазин одного з дистриб'юторів, та інформація про продаж цього примірника з'явиться на платформі Elibri в кабінеті видавництва буквально миттєво.